Sukces muzyczny Oli Imielińskiej

  • By ml
  • 21 maja, 2014
  • Komentowanie nie jest możliwe

15 maja młodzież naszej szkoły wzięła udział w Festiwalu Amatorskiej Twórczości Artystycznej Młodzieży OHP Województwa Małopolskiego „Wiosna Kulturalna 2014”. Wśród trzydziestu wyróżnionych młodych artystów znalazła się nasza uczennica Aleksandra Imielińska.

Podczas Festiwalu Amatorskiej Twórczości Artystycznej Młodzieży OHP Województwa Małopolskiego ,,Wiosna Kulturalna w Trzebini 2014” młodzież szkół ponadgimnazjalnych z Województwa Małopolskiego zaprezentowała swoje talenty recytatorskie i poetyckie, przygotowane przez siebie piosenki, taniec,  występy kabaretowe oraz występy wokalno-instrumentalne. Naszą szkołę reprezentowała Bernadeta Mrówka z klasy II z w piosence Urszuli „ Dmuchawce, latawce, wiatr” oraz Aleksandra Imielińska w piosence Anny Jantar „Zawsze gdzieś czeka ktoś”. Po długich i burzliwych obradach wyróżniono 30 młodych artystów, wśród których znalazła się uczennica naszej szkoły Aleksandra Imielińska, która otrzymała pamiątkowy dyplom oraz album.
Występy uczniów i trudne zadanie wyłonienia laureatów konkursu przypadło jury, w składzie którego znaleźli się: główny specjalista ds. artystycznych Domu Kultury „Sokół” Mirosław Witoń, kierownik zespołu ds. kształcenia i wychowania MWK Ewa Opałek-Śnieg oraz kierownik działu programowania i organizacji imprez w Domu Kultury Joanna Poznańska. Wojewódzki Komendant OHP  Pani dr Jolanta Zajączkowska wręczyła dyplomy i nagrody rzeczowe.

Categories: Aktualności

Comments are closed.