Sukcesy sportowe naszych uczniów

  • By ml
  • 13 maja, 2015
  • Komentowanie nie jest możliwe

Zakończyła się rywalizacja sportowa szkół ponadgimnazjalnych na szczeblu powiatowym w kategorii dziewcząt.

Sezon rozpoczął się w jesieni III miejscem w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Następnie dziewczęta wywalczyły I miejsce w szachach, III miejsce w sztafecie pływackiej, I miejsce w tenisie stołowym (IX miejsce na etapie wojewódzkim: Mrówka Bernadeta, Tracz Angelika, Motak Sylwia). Ostatnie zawody to Indywidualne Biegi Przełajowe ( 3 kategorie wiekowe), podczas których 8 dziewcząt awansowało do zawodów wojewódzkich (Sabina Zgłobicka – I miejsce, Patrycja Wilgocka – II miejsce, Faustyna Nowak – III miejsce, Klaudia Świętek – IV miejsce, Beata Kurpiel – IV miejsce, Beata Pucharska – VI miejsce, Paulina Bogucka – VII miejsce, Marta Płachta – VIII miejsce).

Wymienione sukcesy zagwarantowały III miejsce w rywalizacji sportowej dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych. Gratulujemy!

W tym roku szkolnym chłopcy wyjątkowo dobrze radzili sobie w grach zespołowych: II miejsce- koszykówka, II miejsce – piłka siatkowa, III miejsce – piłka nożna, IV miejsce – piłka ręczna. W szachach wywalczyli II miejsce. Podczas Indywidualnych Biegów Przełajowych 5 chłopców awansowało do etapu wojewódzkiego ( Dawid Wąs – II miejsce, Bartłomiej Zgłobicki – II miejsce, Karol Filipek – IV miejsce, Dariusz Sekman – VIII miejsce, Szczepan Satoła – VIII miejsce). Przed nimi jeszcze zawody piłki nożnej o Puchar Przechodni Starosty Bocheńskiego.

 

Categories: Aktualności

Comments are closed.