Szkolny etap Konkursu Filozoficznego ,,Tischnerowskie Ślady”

  • By admin
  • 6 lutego, 2012
  • Komentowanie nie jest możliwe

W dniu 02.01.2012 r. odbył się w naszej szkole szkolny etap konkursu ,,Tischnerowskie Ślady”.  W wyniku  przeprowadzonego konkursu wyłoniono laureatów : I miejsce – Katarzyna Fitrzyk z klasy IV TEb, II miejsce- Ewelina Krzyżak z klasy III TEd, III miejsce -  Anita Piechnik z klasy II TEe.

Poziom tegorocznego konkursu był naprawdę wysoki, tym bardziej cieszą efekty pracy uczniów nad tekstami Księdza Profesora Józefa Tischnera. Równie wysoko należy ocenić poziom przygotowania uczniów do konkursu- pochwała ta dotyczy wszystkich uczestników konkursu ,,Tischnerowskie Ślady”. Pozostaje mieć nadzieję, że w przyszłym roku uczniowie włączą się we wspólne ,,Czytanie Tischnera” tyle że już pod innym hasłem określonym przez Komisję Ogólnopolskiego Konkursu ,,Tischnerowskie Ślady” . Laureaci  zostaną nagrodzeni podczas uroczystości Dnia Patrona (12 marca), pozostali uczestnicy otrzymają podczas uroczystości Dyplom za udział w Konkursie. Zapraszamy do udziału w uroczystości! W wydarzeniu wspólnego czytania tekstów Księdza Profesora Józefa Tischnera wzięły udział uczennice: Katarzyna Fitrzyk (IV TEb), Ewelina Krzyżak (III TEd), Anita Piechnik    (II TEe), Barbara Wątroba ( III TEd), Sylwia Matras ( II TEe),  Magdalena Serafin (II TEe),  Katarzyna Kluza       ( II TEe),   Paulina Pawlik ( II za),  Barbara Gacek ( II zb).

Wszystkim uczestnikom szkolnego Konkursu Filozoficznego serdecznie gratulujemy !

  

Categories: Aktualności

Comments are closed.