“Teatrzyk Zielonej Gęsi”

  • By admin
  • 26 stycznia, 2005
  • Komentowanie nie jest możliwe

26 stycznia 2005 r. Szkolne Kolo Polonistyczne zorganizowało konkurs recytatorski pod hasłem “Spotkajmy się w Teatrzyku Zielonej Gęsi”. Impreza odbyła się w 100 rocznicę urodzin Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego. W konkursie brali udział uczniowie klas pierwszych ( I za: Anna Samek, Tomasz Bielecki, Justyna Waśniowska, Joanna Wróbel, Lidia Drożdż, II za Barbara Biernat, Joanna Słonina, Bogumiła Romańska, II TH Karolina Ceglarek, Grzegorz Lalik, I TE a: Agnieszka Wygaś, Marcin Pikul, II TE b Anna Wójcik.

 

Pierwsze miejsce otrzymała: Karolina Ceglarek

Drugie miejsce otrzymali: Marcin Pikul, Grzegorz Lalik,

Trzecie miejsce otrzymały: Agnieszka Wygaś, Anna Wójcik.

Categories: Aktualności

Comments are closed.