„Tobie Polsko śpiewamy”

  • By az
  • 28 listopada, 2019
  • Komentowanie nie jest możliwe

22 listopada 2019 r. odbył się w naszej szkole Konkurs Piosenki Patriotycznej, w ramach  zakończenia obchodów 101 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Nasi uczniowie wykonali piosenki legionowe, partyzanckie, wolnościowe, jak również piosenki z polskich filmów wojennych. A wszystko to w hołdzie wolności, żeby wzruszać, zaskakiwać, edukować, skłaniać do historycznej refleksji, łączyć pokolenia i jednoczyć słuchaczy.
Zwycięstwo przypadło klasie ITC, która zaprezentowała składankę patriotycznych piosenek z elementami beatboxu. Wyróżnienie otrzymała klasa IE, oczarowując całą publiczność „Jaskółką uwięzioną”. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i gratulujemy pięknej postawy patriotycznej.

Categories: Aktualności

Comments are closed.