„Tyle razem dróg przebytych, tyle ścieżek przedeptanych…”

  • By az
  • 30 kwietnia, 2019
  • Komentowanie nie jest możliwe

26 kwietnia 2019 r. Abiturienci ZSNr3 ukończyli swoją szkolną drogę, którą wędrowali cztery lata. Był to dla Nich wyjątkowy dzień – pełen radości, refleksji i wspólnych wspomnień, od których niejednemu z Nich łezka zakręciła się w oku. W tym dniu byli razem z Nimi Dyrekcja, Wychowawcy, Nauczyciele i Rodzice. Swoją obenością zaszczycił Ich również Wicestarosta Powiatu Bocheńskiego – pan Ryszard Drożdżak.
Uroczystość ta była okazją do wręczenia przez pana Dyrektora nagród, wyróżnień oraz podziękowań za sukcesy w różnych dziedzinach, jak również listów gratulacyjnych dla Rodziców za wzorowe zachowanie i osiągnięcia w nauce Ich dzieci. Po raz kolejny przyznane zostały również statuetki „Primus inter pares” czyli „Najlepszy z najlepszych” w kategorii „Nauka” i „Praktyka” .Statuetki otrzymali:

Sylwia Biel z kl. IV TEa – ”Najlepszy Technik Ekonomista” (kategoria „Nauka i Praktyka”)
Emilia Szelegieniec kl. IV TEa – ”Najlepszy Technik Ekonomista” (kategoria „Nauka”)
Kinga Wrona z kl. IV TEd – „Najlepszy Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych” (kategoria „Nauka”)
Agnieszka Bienias z kl. IV TEe – „Najlepszy Technik Hotelarstwa” (kategoria „Nauka”)

Nie mogło również zabraknąć naszych tradycyjnych „Józefinek”, które zostały wręczone uczniom wyróżniającym się w różnych aspektach szkolnego życia:)

Poniżej kilka zdjęć z uroczystości a pełna galeria tutaj: https://photos.app.goo.gl/mEAT1dDALaERGdxj9

            

 

Categories: Aktualności

Comments are closed.