Uczennica Ekonomika w “Monin Cup Junior 2019″

  • By az
  • 16 grudnia, 2019
  • Komentowanie nie jest możliwe

W dniu 05.12.2019 roku odbył się w Warszawie prestiżowy konkurs barmański- Monin Cup Junior. W zawodach uczestniczyło 28 uczestników ze szkół z całej Polski m.in. z Warszawy, Bielska-Białej, Cieszyna, Słupska, Krakowa …………..a także z Bochni. Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy 3Ted Izabella Nizioł. Uplasowała się ona w końcowej klasyfikacji na 9 miejscu co świadczy o jej perfekcyjnym przygotowaniu, a także dużych umiejętnościach barmańskich. W czasie występu uczestnika ocenie podlega techniczna nota za wykonanie, a także degustacja drinka przez ekspertów tzw. metodą włoską oraz punktacja z Blind testu tj. rozpoznawania smaków syropów produkowanych przez głównego sponsora firmę Monin. Iza szlifowała umiejętności uczestnicząc w zajęciach Kółka Barmańskiego działającego w naszej szkole pod czujnym okiem pani Anny Mach. Gratulujemy sukcesu i życzymy kolejnych.

      

 

Categories: Aktualności

Comments are closed.