Uczennice Ekonomika w II Lidze Koszykówki Kobiet

  • By az
  • 11 listopada, 2017
  • Komentowanie nie jest możliwe

W  środę 8 listopada Ekonomik przeżywał wyjątkowe emocje sportowe jakich dostarczył mecz II Ligi Koszykówki Kobiet, w którym MOSiR Contimax Bochnia podejmował nowosądecki UKS Żak. Trybuny pełne były dopingujących kibiców, w tym także uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół nr 3, którzy zagrzewali do walki całą bocheńską drużynę,         a w szczególności swoje szkolne koleżanki-koszykarki. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem z 5 punktową przewagą Nowego Sącza mimo, że do przerwy Bochnianki prowadziły, ale jak wiemy w sporcie nie liczy się sam tylko wynik. Wspólne uczestniczenie młodzieży na tej rangi wydarzeniach pokazuje, że dopingowanie sportowców to wspaniała zabawa i zdrowa rywalizacja, uczy właściwych zachowań i postaw społecznych. Dzięki takim spotkaniom nasza szkoła promuje aktywność, uczy kultury kibicowania i prosportowego myślenia. Z jednej strony uczniowie są wymagającymi odbiorcami i sędziami, z drugiej nasze młode zawodniczki też pokazują naprawdę wysoki poziom . Trzeba przyznać, że obie strony, mimo braku zwycięstwa miały naprawdę dużą satysfakcję z  tego dnia.

Dziękujemy za wspólne kibicowanie!!! Brawo dziewczyny – zawsze jesteśmy z Wami!

                                                    

Categories: Aktualności

Comments are closed.