Uczniowie dla uczniów – “Zdrowe śniadanie”

  • By ml
  • 14 października, 2014
  • Komentowanie nie jest możliwe

Dnia 9 października 2014r. już kolejny raz  w ramach akcji „Projektu KIK/34”, uczniowie klasy IIITed, IIITeb wraz z nauczycielami Anną Biernat, Joanną Ludew, Danutą Tokarczyk przygotowali pyszne i zdrowe śniadanko dla młodzieży naszej szkoły. Przedsięwzięcie miało na celu uświadomienie młodym ludziom, że śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia i nie warto z niego rezygnować. Przy niewielkim nakładzie pracy możemy sprawić, że będzie smaczne, zdrowe i dostarczy energii na początek dnia. Wygospodarowanie czasu na śniadanie nie musi oznaczać utraty cennych chwil snu. Przygotowanie pożywnych i kolorowych kanapeczek ze zdrowym napojem zajmuje tylko kilka minut. Jeśli naprawdę brak nam czasu na zjedzenie śniadania przed wyjściem z domu, wystarczy zabrać ze sobą zdrową przekąskę np. baton zbożowy, owoc, jogurt lub sok. Mamy nadzieję, że ta nietypowa lekcja przyniesie efekty, a zdrowy styl odżywiania przełoży się na sukcesy w nauce.

 

 

 

 

Categories: Aktualności

Comments are closed.