Udanych wakacji 2020

  • By pc
  • 26 czerwca, 2020
  • Komentowanie nie jest możliwe
Kochani uczniowie. Rok szkolny 2019/2020 dobiegł końca. Świadectwa już rozdane, uśmiech na twarzach ukrytych w maseczkach z pewnością rozgościł się na dobre i…. rozpoczynają się upragnione wakacje. W imieniu wszystkich nauczycieli, pracowników administracyjnych i obsługi, życzę Wam najlepszych, najcieplejszych i najdłuższych wakacji w życiu. Wypoczywajcie i nabierajcie sił, ładujcie akumulatory, cieszcie się wakacyjną wolnością i swobodą.
Nie zapominajcie jednak o bezpieczeństwie i rozsądku, abyśmy cali i zdrowi mogli spotkać się w wrześniu, witając nowy rok szkolny. Do zobaczenia.
W sposób szczególny zwracam się dzisiaj do absolwentów Szkoły Branżowej. Nastał dla Was czas rozstania ze szkołą. Życzę Wam, abyście odnaleźli swoje miejsce w życiu, abyście dalej rozwijali swoje pasje i pamiętali nasze słowa, że tak naprawdę to uczymy się prze całe życie. Życzę Wam samych sukcesów oraz sił do walki z porażkami jeśli takowe się pojawią.
Zapewne wielu z Was od września podejmie naukę w naszym LO dla dorosłych, więc nie do wszystkich mówię żegnaj, ale do ponownego zobaczenia na szkolnych korytarzach. Zachęcam Was do skorzystania z możliwości bezpłatnej nauki w LO dla dorosłych – taka okazja nie koniecznie musi się jeszcze kiedyś powtórzyć.
Życzę Wam na koniec, aby to co od jutra stanie się treścią Waszego życia było jak najlepsze i abyście nigdy nie zawiedli się na ludziach, których spotkacie na swojej drodze. Powodzenia.
Wspaniałych Wakacji.
Dyrektor szkoły – Piotr Czekaj
Categories: Aktualności

Comments are closed.