VI pozycja dziewcząt z Ekonomika – Koszykówka

 • By admin
 • 16 lutego, 2007
 • Komentowanie nie jest możliwe

Fot. Czas BocheńskiW środę  14 lutego  w   ramach  Licealiady  rozegrano Powiatowe  Zawody  Koszykówki  Dziewcząt. Bochnię reprezentowało  5  szkół  w  tym  reprezentacja  naszej szkoły. Zawody  rozegrano  systemem ‘każdy z każdym’. Wszystkie mecze składały się z dwóch dziesięciominutowych części. Stawką rywalizacji był awans do zawodów rejonowych.

Najlepszymi koszykarkami okazały się zawodniczki II LO z Bochni, natomiast Ekonomik zajął VI pozycję. Trzy najlpesze pozycje zespołów otrzymały dyplomy i nagrody rzeczowe, którymi były piłki ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Bochni.

Klasyfikacja końcowa: Miejsce :

 • 1  II LO Bochnia
 • 2   ZS Dąbrowica
 • 3   I LO Bochnia
 • 4   ZS Nr 2 Bochnia
 • 5   ZS Nr 1 Bochnia
 • 6   ZS Nr 3 Bochnia
 • 7   PLSP Nowy Wiśnicz
 • 8   ZS Łapanów
Categories: Aktualności

Comments are closed.