“W każdym działaniu ważny jest początek…”

  • By ml
  • 4 września, 2017
  • Komentowanie nie jest możliwe

W poniedziałek 4 września 2017 r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia rozpoczynająca  nowy  Rok Szkolny 2017/2018. Hasłem tegorocznej akademii było motto: ,,Bo w każdym działaniu ważny jest początek”.

Pan Dyrektor Piotr Czekaj bardzo serdecznie powitał nauczycieli, uczniów i wszystkich pracowników szkoły, rozpoczynając oficjalnie nowy rok szkolny. W sposób szczególny słowa powitania zostały skierowane do uczniów klas pierwszych, którzy zostali przyjęci do grona społeczności Zespołu Szkół Nr 3, by swym  sprawowaniem godnie reprezentowali naszą szkołę i wcielali w życie ideały Jej Patrona- ks. Prof. Józefa Tischnera.Następnie uczniowie krótkim montażem słowno- muzycznym upamiętnili 78 rocznicę wybuchu II wojny światowej.

W dniu 1 września Delegacja naszej szkoły – przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego pod opieką Pani Agnieszki Waśniowskiej i Pani Marii Korty- Borgosz uczestniczyła w uroczystościach poświęconych obchodom 78 rocznicy wybuchu wojny, które rozpoczęły się Mszą św. w Kościele Św. Pawła Apostoła w Bochni, dalsza część  uroczystości miała miejsce na cmentarzu św. Rozalii.

Categories: Aktualności

Comments are closed.