„W kuchni świetnie daję sobie radę sam!”

  • By admin
  • 6 lutego, 2012
  • Komentowanie nie jest możliwe

To hasło warsztatów obejmujących zajęcia z gotowania dla wychowanków bocheńskiego Domu Dziecka wpisanych w program Koła Gastronomicznego działającego przy Zespole Szkół Nr 3 w Bochni. W piątek 20 stycznia dzieci i młodzież wraz z opiekunem odwiedzili naszą szkołę, a konkretnie pracownię gastronomiczną. Na zajęcia została zaplanowana pizza z różnymi składnikami. Naszym uczniom jak i zaproszonym gościom wspólna praca przy sporządzaniu tej znanej potrawy bardzo się podobała, a jeszcze bardziej smakowała. Na deser były jeszcze smaczniejsze rurki z kremem wg przepisu Joli z III Ted. Wszyscy mogli zobaczyć jak wygląda praca przy sporządzaniu tych prostych, ale jakże smacznych rarytasów.

Organizator spotkania- pani Joanna Ludew dziękuje wszystkim uczniom z Koła Gastronomicznego zaangażowanym w spotkania z dziećmi za chęci i swój prywatny czas poświęcony dzieciom.

   

Categories: Aktualności

Comments are closed.