W poszukiwaniu ukrytego skarbu… gra terenowa z wychowankami Domu Dziecka

  • By ml
  • 13 czerwca, 2015
  • Komentowanie nie jest możliwe

Aby uczcić Dzień Dziecka wolontariusze z klasy II TEb zorganizowali grę terenową dla wychowanków bocheńskiego Domu Dziecka. Podchody, które wielu z nas pamięta z młodszych lat, odbyły się w Parku Uzbornia. W zabawie wzięły udział dwie drużyny: czerwona i żółta, złożone z podopiecznych placówki, wolontariuszy i dorosłych opiekunów. Zadaniem uczestników gry było odszukanie ukrytego skarbu po szczególnych znakach. Kierowaliśmy się strzałkami, znakami patrolowymi , listami, zagadkami oraz specjalnie przygotowaną na tę okazję… mapą parku. Wszystkim nam udzieliły się pozytywne emocje, szczególnie w czasie ostatecznego tropienia skarbu, którym okazały się być dwa pudła z grami planszowymi i puzzlami. Na koniec spotkania rozegraliśmy wspólny mecz piłki nożnej.

Mamy nadzieję, że dostarczyliśmy dzieciom pozytywnych wrażeń, szczególnych emocji i niezapomnianych wspomnień. Było to już ostatnie spotkanie z wychowankami Domu Dziecka w tym roku szkolnym, dlatego życzyliśmy podopiecznym placówki zdrowych, spokojnych, bezpiecznych wakacji.

Składam gorące podziękowania wolontariuszom z klas II TEb i I TEe za wyróżniającą pracę w roku szkolnym 2014/2015, za otwarte serca, ofiarność i zaangażowanie.

Ewa Szymczyk

Categories: Aktualności

Comments are closed.