Wakacje czas zacząć!!!

  • By ml
  • 23 czerwca, 2017
  • Komentowanie nie jest możliwe

23 czerwca 2017 r. nadszedł dzień, na który czekaliśmy całe dziesięć miesięcy – zakończenie roku szkolnego 2016/2017.

Pan Dyrektor Piotr Czekaj podsumował wyniki całorocznej pracy, a następnie wręczył świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe dla uczniów, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce, wysoką frekwencję, reprezentowali szkołę w konkursach i olimpiadach przedmiotowych, zawodach sportowych oraz brali aktywny udział w Wolontariacie, pracach na rzecz szkoły lub klasy. W tym roku zostały wręczone również po raz pierwszy nagrody specjalne dla najbardziej zaangażowanych uczniów w organizacje imprez gastronomicznych na terenie szkoły i poza nią. Nagrody te zostały ufundowane  przez partnera szkoły w dziedzinie kształcenia zawodowego  tj. Hotel i Restauracje “Gospoda nad Rabą”.

W wakacyjną atmosferę wprowadzili nas uczniowie klas II TE a oraz wokalny występ zespołu EhoGa. Uroczystość poprowadzili Gabriela Dudek (II TE a) i Michał Łach (III TE b).

W tym dniu serdecznie dziękujemy całemu Gronu Pedagogicznemu z Dyrekcją na czele za ogrom pracy włożony w naszą edukację. Wszystkim Uczniom gratulujemy pięknych osiągnięć i sukcesów!

Wszystkim życzymy słonecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!

 

Categories: Aktualności

Comments are closed.