Warsztaty ekologiczne

  • By az
  • 11 czerwca, 2019
  • Komentowanie nie jest możliwe

W dniu 7.06. 2019 roku w ramach współpracy z Nadleśnictwem zorganizowano warsztaty ekologiczne dla wszystkich uczniów klas pierwszych, przeprowadzone przez pracownika Nadleśnictwa Brzesko Oddział w Bochni panią Beatę Węgrzyn , których tematem przewodnim była bioróżnorodność leśna oraz praca leśnika i ochrona przez niego przyrody. Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie uczniów i podjęcie wszelkich trudów  zachęcających młodzież do pogłębienia wiedzy o przyrodzie  Panu Nadleśniczemu i jego pracownikom z Nadleśnictwa Brzesko Oddział w Bochni. Warsztaty ekologiczne umożliwiają nam realizację podjętych działań wykreowaniu postaw proekologicznych wśród uczniów naszej szkoły oraz pozwolą na prowadzenie edukacji ekologicznej, która przyczyni się do podejmowania odpowiedzialnych decyzji na rzecz ochrony środowiska.

Organizatorzy SKE: Danuta Tokarczyk, Aneta Zagata

 

 

Categories: Aktualności

Comments are closed.