Wędruj z nami!

  • By ml
  • 28 kwietnia, 2017
  • Komentowanie nie jest możliwe

26 kwietnia 54-osobowa grupa młodzieży naszej szkoły wzięła udział wraz z opiekunami w Złazisku Młodzieży zorganizowanym przez PTTK – Oddział w Bochni. Głównym celem Złaziska było promowanie hasła ,,Wędruj z nami- Rok Krajoznawstwa Polskiego”. Malownicza  trasa szlakiem Beskidu Makowskiego była okazją do wspólnej integracji oraz propagowania turystyki górskiej wśród młodzieży.

W Złazisku wzięło udział około 200 uczestników – młodzieży wraz z opiekunami szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych Powiatu Bocheńskiego. Naszą szkolną grupę prowadził ks. Marek Mierzyński. Wędrowaliśmy wiosennym szlakiem- zielonym trasą z Poręby  – na Kudłacze ( 734 m n.p.m.).

Po drodze mijaliśmy piękne krajobrazy, wiosenna aura wzbudziła wiele radości i zachwytu pięknem Beskidu Makowskiego. Stąd udaliśmy się na Kudłacze. Mile spędzony tutaj czas upłynął na grach

i zabawach oraz konsumpcji pysznej kiełbaski z grilla. Wszyscy uczestnicy Złaziska otrzymali okolicznościowe znaczki i słodycze, a młodzież której się poszczęściło w losowaniu otrzymała również nagrodę w postaci map i książek. Młodzież naszej szkoły otrzymała także dyplom dla naszej grupy rajdowej. W rajdzie uczestniczyła młodzież klasy I TEa, I TEd, I TEe, I TEf, Iz pod opieką ks. Marka Mierzyńskiego, p. Anny Kurkiewicz,, p. Anny Szewczyk.

 

Categories: Aktualności

Comments are closed.