WF na lodowisku

  • By az
  • 18 lutego, 2017
  • Komentowanie nie jest możliwe

Uczniowie naszej szkoły, podobnie jak w ubiegłym roku, mają możliwość w okresie zimowym doskonalenia swoich umiejętności łyżwiarskich i aktywnego spędzania czasu w ramach lekcji wychowania fizycznego.

Zajęcia na lodowisku stanowią nie lada atrakcję i uczniowie chętnie w nich uczestniczyli.  Sprawiły one wiele radości nawet tym uczniom, którzy nie przepadają za  ćwiczeniami fizycznymi. Na lodowisku im weselej, tym lepiej. Był berek, nauka jazdy na łyżwach z pingwinkiem, pociąg. Mogliśmy obserwować wzloty i upadki nowicjuszy, a także podziwiać kunszt zaawansowanych łyżwiarzy, którzy samodzielnie pokonywali kolejne kółka lodowiska. Zabawa na łyżwach jest przede wszystkim zachętą do aktywnego spędzania czasu wolnego. W zajęciach brały udział klasy ITea, ITed, ITee, ITef, IITee a to jeszcze nie koniec bo kolejne wyjazdy przed nami. Szkoda, że lodowisko nie jest czynne cały rok!

               

Categories: Aktualności

Comments are closed.