What does the fox say…? czyli nie taki lis straszny

  • By ml
  • 2 czerwca, 2016
  • Komentowanie nie jest możliwe

Gratulacje dla Jakuba Słabosza z klasy 3 TE e za uzyskanie wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego FOX 2016!

Konkurs organizowany jest co roku pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej oraz Instytutu Filologii Angielskiej UJ w Krakowie.Uczestnicy konkursu musieli rozwiązać test składający się z 30 pytań dotyczących słownictwa, gramatyki jak i również kultury krajów anglojęzycznych. Dodatkowo, część pytań dotyczyło lektury, którą w tej edycji konkursu była powieść amerykańskiego noblisty Johna Steinbeck ‘The Grapes of Wrath’ czyli Grona Gniewu.

Gratulujemy Jakubowi i zapraszamy wszystkich do udziału w kolejnej edycji Foxa za rok.

Categories: Aktualności

Comments are closed.