WIELKI SUKCES BARMAŃSKI- II MIEJSCE W KONKURSIE

  • By admin
  • 1 czerwca, 2012
  • Komentowanie nie jest możliwe

W dniu 1.06.2012 odbyła się kolejna VII edycja Beskidzkiego konkursu Młodych Barmanów.

Naszą szkołę reprezentował uczeń klasy 3Tec Mieszko Walasik. Uczestnicy rywalizowali w dwóch kategoriach Short drink oraz Long  Fantasy Moctail. Mieszko osiągnął duży sukces zajmując 2 miejsce w kategorii Long drink .Wykonał on profesjonalnie drink o nazwie „Ziołowe orzeźwienie”. W skład finałowego drinka wchodziły następujące składniki: syrop miętowy, sok z cytryny, sok z kiwi a także wyjątkowy wyciąg otrzymany ze świeżej melisy w wyniku madlerowanie. Praca naszego reprezentanta została bardzo wysoko oceniona przez profesjonalistów nadzorujących przebieg konkursu.

Warty podkreślenia jest fakt , iż konkurencja była bardzo duża. W rywalizacji brało udział 26 reprezentantów  szkół z całej Polski, byli wśród nich młodzi ludzie z Warszawy, Łodzi Bielska –Białej, Wadowic, Cieszyna, a także z Czech itd. Naszemu podopiecznemu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Nad przygotowaniami  do konkursu czuwała Pani prof. Anna Mach.

       

Categories: Aktualności

Comments are closed.