Wizyta w Domu Dziecka

  • By ml
  • 31 marca, 2016
  • Komentowanie nie jest możliwe

21 lutego 2016r. grupa uczniów z klas drugich wraz z panią Ewą Szymczyk oraz panią Anetą Wojcieszek wybrała  się do Domu Dziecka w Bochni.

Wolontariuszki przygotowały dla wychowanków gastronomiczne zadania. Uczniowie Ekonomika wraz z dzieciakami przyrządzili  zdrową pizzę z ciasta graham z wybranymi przez siebie składnikami.  Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych wykonano  kurczaczki z jajka, marchewki oraz goździków. Dzieci uruchomiły swoją wyobraźnię  artystyczną i powstały  śliczne i smaczne posiłki. Wszyscy dobrze się bawili. Panowała miła i serdeczna  atmosfera. Najmłodsi uczestnicy pod koniec wizyty dostali drobne upominki.

Miłym akcentem na zakończenie wizyty było wspólne składanie życzeń świątecznych.

 Magdalena Czekaj i Beata Kurpiel

 

Categories: Aktualności

Comments are closed.