Wolontariusze i wychowankowie Domu Dziecka w rozgrywkach sportowych

  • By ml
  • 6 czerwca, 2016
  • Komentowanie nie jest możliwe

3 czerwca 2016 roku  w naszej szkole  odbył się  dzień sportowych zmagań dla podopiecznych bocheńskiego Domu Dziecka. Przygotowane zostały sportowe konkurencje: tor przeszkód, sztafeta, gry zespołowe.  Chociaż niektóre z zadań zawodów drużynowych były trudne, to i tak  wszyscy starali się  wykonywać je z największą starannością i zaangażowaniem.  Na koniec rozegrany został mecz unihokeja.

Wielu wolontariuszy zaangażowało się w to przedsięwzięcie. Dziewczęta z klasy II TEe  wraz z opiekunem Szkolnego Klubu Wolontariusza,  panią Ewą Szymczyk  zorganizowały  zbiórkę potrzebnych środków, aby zakupić piłki,  paletki do badmintona oraz inne akcesoria sportowe, które zostały podarowane dzieciakom z okazji Dnia Dziecka. Między zabawami był  czas na słodką przerwę. Młodzież z klasy II TEc pod opieką pani Anny Małyszek oraz klasy II TEd wraz z panią Anetą Wojcieszek przygotowały poczęstunek w postaci ciasteczek i naturalnych soków owocowo- warzywnych. Czuć było  radość płynącą z serc wychowanków bocheńskiego Domu Dziecka.  Uśmiechy na twarzach wzruszały wszystkich, ponieważ zrozumieliśmy,  że w tak prosty sposób mogliśmy uszczęśliwić innych.  Czas spędzony w towarzystwie dzieci wcale się nie dłużył , wręcz przeciwnie, nie chcieliśmy się z nimi rozstawać.  Wspólne zdjęcie było dopełnieniem tego dnia.

Organizatorami imprezy były panie Ewa Szymczyk i Aneta Wojcieszek, które składają podziękowania klasom: II TEe, II TEd, II TEc, I TEa, I TEc, I za za zaangażowanie się i pomoc w przygotowaniu całego przedsięwzięcia.

Categories: Aktualności

Comments are closed.