Wolontariusze przybliżają wiosnę dzieciom z Domu Dziecka

  • By ml
  • 10 kwietnia, 2017
  • Komentowanie nie jest możliwe

30 marca gościliśmy u nas w szkole dzieci z Domu Dziecka. Wolontariuszki z klasy 1 Te a ( Kinga Zapiór, Antonina Mucha, Ula Bożek, Justyna Kmiecik, Zuza Rojek, Natalia Jonak i Ada Kukla) po raz kolejny przygotowały ciekawe zajęcia językowo-plastyczne. Nasi goście nauczyli się paru angielskich słówek dotyczących wiosny i Wielkanocy, zaśpiewali wesołe angielskie piosenki, a następnie wykonali wspaniałe prace plastyczne- puchate, białe owieczki. Dzięki Klaudii Szczygieł z klasy 3 te d mieliśmy możliwość  udekorowania (i zjedzenia) pysznych ciasteczek w kształcie jajka. Dzięki dobrej zabawie wszyscy poczuliśmy klimat nadchodzących świąt.

W organizacji tego spotkania pomogły wolontariuszkom p. Maria Korta-Borgosz i p. Aneta Wojcieszek.

Categories: Aktualności

Comments are closed.