Wolontariusze w bocheńskim Domu Dziecka

  • By ml
  • 14 czerwca, 2017
  • Komentowanie nie jest możliwe

9 czerwca 2017 roku  wolontariusze naszej szkoły udali się do bocheńskiego Domu Dziecka, aby umilić czas zaprzyjaźnionym  wychowankom. Weronika Pilch, Joanna Nosal, Ewelina Skowronek z klasy I Ted przygotowały gry i zabawy, natomiast Dominik Matras i Piotrek Zachara warsztaty kulinarne. Największą atrakcją okazało się  kręcenie i podrzucanie ciasta przygotowanego na pizzę. Między zabawami był  czas na słodką przerwę. Młodzież z klasy II TEc pod opieką pani Anety Wojcieszek przygotowała poczęstunek w postaci ciasteczek. Czuć było  radość płynącą z serc wychowanków bocheńskiego Domu Dziecka.  

Składamy  podziękowania wolontariuszom naszej szkoły za zaangażowanie i pomoc materialną, za   zakup puzzli, gier i przyborów szkolnych. Dzięki zebranym środkom udało się również  przygotować prezent w postaci  planszowych i przygodowych gier edukacyjnych.   

  

                                                                                                                        Ewa Szymczyk

                                                                                                                        Aneta Wojcieszek

Categories: Aktualności

Comments are closed.