Wspomnienie Ojca świętego Jana Pawła II

  • By admin
  • 2 kwietnia, 2007
  • Komentowanie nie jest możliwe

Kto nie był – niech przeboleje … W poniedziałek w parafii św. Pawła  Apostoła w Bochni została przedstawiona inscenizacja  dotycząca życia naszego  wielkiego Rodaka  Karola Wojtyły w roli papieża. Spektakl przygotowany  został przez ZS nr 1 w Bochni  dla uczniów bocheńskich szkół oraz mieszkańców Bochni.

Ponad 2,5 godzinne przedstawienie po krótce przypomniało nam całe świadectwo Ojca Świętego. W apelu uczestniczyli także  uczniowie naszej szkoły oraz niektóre grono podegogiczne. Pamiętajmy o  Janie  Pawle  II, przez  całe  swoje  życie  pokazywał   nam  jak  być  pielgrzymem  tej  ziemi. Odchodząc, pozostawił  Swoje  Encykliki,  Swoje Słowa  i  Swoje  wskazówki

Categories: Aktualności

Comments are closed.