Wycieczka do Muzeum Motyli OHP

  • By ml
  • 14 października, 2014
  • Komentowanie nie jest możliwe

9 października młodzież klasy I za uczestniczyła w wycieczce do Muzeum Motyli ,,Antrophoda” w ramach współpracy z Ochotniczym Hufcem Pracy w Bochni. Od września Ochotniczy Hufiec Pracy w Bochni realizuje program autorski ,,Jak żyć”. Przewodnikiem młodzieży był Pan Filip Kobiela, który jest współtwórcą Muzeum. Uczestnicy mieli okazję zobaczyć ponad 4600 gatunków motyli z całego świata. Kolekcja zbierana była przez około 30 lat i w dalszym ciągu systematycznie jest uzupełniana. Na lekcji przyrodniczej prowadzonej w bardzo ciekawy, profesjonalny i przystępny sposób, młodzież zaznajomiła się z warunkami życia wybranych gatunków motyli, poznała najciekawsze ich zdolności, a także doskonałą sztukę kamuflażu. Wycieczka naukowa do Muzeum motyli była ciekawą formą spędzenia wolnego czasu. Wycieczka młodzieży klasy I za w ramach współpracy z OHP w Bochni odbyła się pod opieką wychowawczyni Pani Barbary Kołacz i Pani Renaty Pastuszak oraz Pani Agaty Witowskiej.

 

Categories: Aktualności

Comments are closed.