Wycieczka do Szkocji – projekt zakończony

  • By admin
  • 3 listopada, 2006
  • Komentowanie nie jest możliwe

W dniach od 10-17 pażdziernika br. młodzież bocheńskiego Ekonomika wyjechała do Szkocji. Pobyt w tym pięknym mieście umożliwił Im projekt dotyczący agresji, nad którym pracowali  rok. “Mieliśmy niezwykłe szczęście , gdyż spotkaliśmy Macieja Żurawskiego w Celtiku” -opowiada uczestnik wycieczki.

Wyjazd został zorganizowany w ramach projektu finansowanego “Młodzież”. Był to całoroczny projekt, nad którym władzę trzymały panie uczące w naszej szkole języka angielskiego- p. Barbara Sieczka oraz p.Joanna Biernat, więc można powiedzieć, iż tą wycieczką nasza szkoła zakończyła projekt rozpoczęty w ubiegłym roku.

“Szkoci przyjęli Nas bardzo gorąco, towarzyszli nam od świtu do nocy. Dzięki tym serdecznym ludziom mogliśmy zwiedzić np: parlament, szkołę szkocką czy Klub Celtik Glasgow, z którego zostały chyba największe wrażenia, w którym napotykając na naszego rodaka Macieja Żurawskiego mogliśmy zadać nieskończenie wiele pytań. Braliśmy także udział w wielu zajęciach sportowych takich jak: ścianka, kręgle czy pływanie łodzią po jeziorze.Odwiedziliśmy także Dom polski im. gen. Sikorskiego, natomiast mieszkaliśmy w hotelu, gdzie klasa hotelarska miała duże pole do popisu”.

Categories: Aktualności

Comments are closed.