Wycieczka do Warszawy

  • By az
  • 29 kwietnia, 2017
  • Komentowanie nie jest możliwe

„Jak przygoda to tylko w Warszawie” – brzmią słowa starej, znanej wszystkim pokoleniom piosenki. Miasto ważne dla każdego Polaka, pełne kontrastów, historii i nowoczesności. Tradycyjnie już o tej porze roku odwiedzane przez uczniów naszej szkoły.

Tym razem kwietniowy wyjazd, który musiał rozpocząć się już o 3.00 nad ranem – skupił uczniów klas pierwszych. Mimo pogody, która nie rozpieszcza tej wiosny przeżyli oni wspaniały dzień w stolicy, łącząc przyjemne z pożytecznym. Odbyła się wizyta w Sejmie, uczniowie zwiedzili Stadion Narodowy, Łazienki Królewskie i oczywiście spacerowali uliczkami Starówki uhonorowanej wpisem na listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego. Kolejny taki wyjazd już za rok a na razie prezentujemy galerię zdjęć z tegorocznej warszawskiej przygody.

           

Categories: Aktualności

Comments are closed.