Wyjazd do Katowic

  • By ml
  • 6 maja, 2016
  • Komentowanie nie jest możliwe

13 kwietnia 2016 r. w siedzibie Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach odbył się Dzień Otwarty, którego uczestnikami byli także nasi uczniowie z klasy II TeE i II TeB.

Dla Gości odwiedzających Dni Otwarte uczelnia przygotowała wiele atrakcji, między innymi: ciekawe prelekcje dotyczące kosmetologii, dietetyki i gastronomi, warsztaty kulinarne oraz porady dietetyczne, zabiegi kosmetyczne i makijaże wykonywane przez studentki. Dla naszej młodzieży szczególnie atrakcyjne okazały się warsztaty kulinarne prowadzone przez Adriana Feliksa – Szefa Kuchni firmy SPOON.  Chef Adrian Feliks to wysokiej klasy specjalista, uwielbia gotować i poszukiwać nowych połączeń smakowych, entuzjasta kuchni regionalnych, niestrudzony poszukiwacz unikalnych, regionalnych produktów. Zdeklarowany zwolennik zdrowego, świadomego żywienia.  Zauważalne było jak swoją pasją do gotowania w kilka chwil zaraził naszych uczniów :) co mamy nadzieję zaowocuje w przyszłości…..

Uczestnicy Dni Otwartych: kl. IITeB i II TeE

Opiekunowie: Magdalena Hernik i Halina Żołna

 

Categories: Aktualności

Comments are closed.