Wyróżnienie dla Zespołu Szkół Nr 3

  • By admin
  • 10 lutego, 2012
  • Komentowanie nie jest możliwe

W dniu 9 lutego 2012 roku na spotkaniu w Urzędzie Wojewódzkim w Krakowie, z przedstawicielami małopolskich liceów i techników, wyróżnionych w Ogólnopolskim Rankingu przygotowanym przez „Perspektywy” i „Rzeczpospolitą”, otrzymaliśmy gratulacje z rąk Małopolskiego Kuratora Oświaty – pana Aleksandra Palczewskiego i Wojewody Małopolskiego – pana Jerzego Millera.

Technikum w naszej szkole zajęło w Ogólnopolskim Rankingu Techników 58. miejsce w kraju i 10. miejsce w województwie małopolskim, zaś w Rankingu Egzaminów Zawodowych  - 9. miejsce w kraju i 2. miejsce w województwie małopolskim.

Wojewoda Małopolski, pan Jerzy Miller powiedział, ze zdobycie wysokiej pozycji w Rankingu dowodzi, że Szkoła niezwykle dynamicznie przyczynia się do podnoszenia poziomu edukacji w Małopolscy, a uczniowie otrzymują szansę zdobycia solidnego wykształcenia, rozwoju swoich pasji, zainteresowań oraz uzyskania wysoce satysfakcjonujących rezultatów podczas olimpiad przedmiotowych, zawodowych  i egzaminów maturalnych. Małopolski Kurator Oświaty pan Aleksander Palczewski gratulując zebranym uzyskania zaszczytnego miejsca w Rankingu, życzył kolejnych licznych sukcesów edukacyjno – wychowawczych w pracy Szkoły i utrzymania uzyskanej pozycji w kolejnych edycjach w/w Rankingu.

   

Categories: Aktualności

Comments are closed.