Wystawa prac plastycznych Joanny Danioł

  • By ml
  • 26 lutego, 2017
  • Komentowanie nie jest możliwe

Kocha góry, czyta kryminały, biega, słucha muzyki rap, pasjonuje się sztuką tatuażu a przede wszystkim  rysuje i maluje. Joanna Danioł – uczennica klasy 3 ted. Zapytana dlaczego wygrała w Jej przypadku „kuchnia” i technikum gastronomiczne a nie szkoła plastyczna, odpowiedziała, że gotowanie to też sztuka! Co czuje, gdy tworzy? Radość, spokój, wyciszenie…  W Jej planach na przyszłość  pojawiają się studia, być może projektowanie wnętrz. Joasia swoim talentem udziela się często na rzecz szkoły, ma również na swoim koncie udział i zwycięstwa w konkursach plastycznych.
Pasję Joasi Danioł, jej bardzo różnorodne prace i różne techniki plastyczne zaprezentowała w lutym biblioteka szkolna.

 

 

Categories: Aktualności

Comments are closed.