Wytańczyły III miejsce!

  • By admin
  • 14 listopada, 2007
  • Komentowanie nie jest możliwe

Fot. Tomasz StodolnyWe wtorek 13 listopada w Rzezawie odbyły się Powiatowe Zawody Cheerleaders 2007. Najlepszymi tancerkami w powiecie bocheńskim okazały się dziewczęta z I LO z Bochni, po Nich II LO i ZS nr 3.

 

Co roku zawody przeprowadzane są przez Gimnazjum w Rzezawie i MOSiR w Bochni. Pozwalają one wyłowić młode talenty, którym umożliwiają swoją prezentacje układów przez różnego rodzaju występy. W tym roku 10 osobowa reprezentacja naszej szkoły z prawie nowym składem uplasowała się także na III miejscu (na 5 możliwych w klasyfikacji szkół średnich)

Komisja brała pod uwagę zgodność układu z muzyką, choreografię,technikę oraz wrażenia artystyczne i estetyczne.


Wyniki (szkoły średnie):

I miejsce     I LO z Bochni
II miejsce    II LO z Bochni
III miejsce    ZS nr 3 z Bochni

.

          

.

Zobacz mega galerię zdjęć w obiektywie Bochnianin.pl -> Więcej

Categories: Aktualności

Comments are closed.