XIV Rajd Tischnerowski w Szczawnicy

  • By ml
  • 9 października, 2014
  • Komentowanie nie jest możliwe

4 i 5 października młodzież naszej szkoły uczestniczyła w Rajdzie Tischnerowskim dla młodzieży . XIV Rajd Tischnerowski odbył się w Szczawnicy, którego organizatorem było Publiczne Gimnazjum w Szczawnicy. Młodzież miała możliwość  spotkania z młodzieżą skupioną w ,,Rodzinie Szkół Tischnerowskich”.  

Młodzież uczestniczyła w  Spływie tratwami flisackimi rzeką Dunajec,  spływaliśmy malowniczą trasą ze Sromowiec  do Szczawnicy. Młodzież wędrowała również na Durbaszkę,  gdzie odbyło się spotkanie z Panem Kazimierzem Tischnerem i ratownikami GOPR.   Odbył się  także konkurs wiedzy o Ks. prof. Józefie Tischnerze, w którym młodzież naszej szkoły zajęła I miejsce. W sobotę wędrowaliśmy malowniczymi ścieżkami Wąwozu Homole, a stąd młodzież wraz z opiekunami wzięła udział w spotkaniu integracyjnym, grach terenowych i spotkaniu w restauracji ,,Czarda”.  W rajdzie naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy III TEa: Paulina Frontczak, Agnieszka Ptak, Katarzyna Wiśniowska, Agata Imiołek z klasy III TEa pod opieką p. Anny Szewczyk.

 

Categories: Aktualności

Comments are closed.