Z wizytą mikołajkową w bocheńskim Domu Dziecka

  • By ml
  • 22 grudnia, 2015
  • Komentowanie nie jest możliwe

Dnia 14 grudnia 2015 roku wolontariusze  naszej szkoły wraz z p. mgr Ewą Szymczyk i p. mgr Anetą Wojcieszek udali się do Domu Dziecka w Bochni. Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia wychowanków odwiedził Święty Mikołaj, który tradycyjnie przybył  ze swoją świtą, aniołami i diabłem. Obdarował  podopiecznych prezentami. Aby je otrzymać,  dzieci chętnie wykonywały zadania i polecenia dawane  im przez Mikołaja. Na koniec wspólnie wyśpiewaliśmy znane wszystkim  kolędy i mniej popularne pastorałki. Wychowankowie Domu Dziecka chętnie angażowali się w śpiew. Panowała radosna, ciepła i świąteczna atmosfera.

Składamy gorące podziękowania wszystkim uczniom naszej szkoły, którzy włączyli się w akcję “I Ty możesz zostać św. Mikołajem” oraz wolontariuszom za udział w mikołajkowym spotkaniu.

 

 

Categories: Aktualności

Comments are closed.