Z wizytą u podopiecznych bocheńskiego Domu Dziecka

  • By ml
  • 16 października, 2015
  • Komentowanie nie jest możliwe

We wtorek 13 października  2015 roku pięć uczennic z klasy III b (J. Bukowiec, K. Chossaja, J.Goryczka, K. Goryczko i K. Sułek) udało się do Domu Dziecka. Celem naszej wizyty było zorganizowanie zajęć artystycznych o jesiennej tematyce. Wolontariuszki przygotowały manualne zadania. Wychowankowie jak zawsze chętnie zaangażowali się w ćwiczenia, czego efektem były ciekawe i oryginalnie wykonane prace plastyczne.

Wspólne rozmowy i zabawy sprawiły, że czas upłynął w serdecznej i przyjaznej atmosferze.

Zostaliśmy zaproszeni na kolejną wizytę, którą mamy nadzieję wkrótce zorganizować.

Składam gorące podziękowania moim wolontariuszkom z klasy III b .

 Ewa Szymczyk

 

Categories: Aktualności

Comments are closed.