Z Zajączkiem Wielkanocnym w bocheńskim Domu Dziecka

  • By admin
  • 17 kwietnia, 2012
  • Komentowanie nie jest możliwe

4 kwietnia 2012r. Członkowie Szkolnego Klubu Wolontariusza i Koła Gastronomicznego wraz  z opiekunami: panią Ewą Szymczyk i panią Joanną Ludew udali się do bocheńskiego Domu Dziecka . To przedświąteczne spotkanie odbyło się pod hasłem Zajączka Wielkanocnego.

Nasi wolontariusze przygotowali integracyjne zabawy i konkursy. Dzieciaki miały okazję wziąć udział w zajęciach plastycznych, ruchowych, konkursach tematycznych. Wszystkie zabawy bowiem związane były ze Świętami Wielkanocnymi. Dużym powodzeniem cieszyły się kolorowanki, dekoracje wielkanocne, wyścigi z jajkiem i ćwiczenia dramowe. Uwieńczeniem spotkania były wspólne życzenia i otrzymane przez wychowanków lukrowane babeczki. Z pewnością miło będziemy wspominać ten czas wspólnej zabawy, wybuchów radości i świątecznej refleksji…

    

Categories: Aktualności

Comments are closed.