Upiór w…szkole ;-)

  • By wwwzs3
  • 5 listopada, 2013
  • Komentowanie nie jest możliwe

„My jesteśmy straszne zmory,
Bardzo groźne z nas upiory,
Jeśli nie chcesz się nas bać,
musisz nam cukierka dać.

     30 października klasy pierwsze zebrały się na wspólnej zabawie. Celem spotkania nie było wprowadzanie żadnych nowych świąt, ale jedynie poznanie zwyczajów związanych z kulturą brytyjską, irlandzką, a w głównej mierze amerykańską i dobrze się bawiąc poznać się bliżej. Klasy pięknie się zaprezentowały i uczestniczyły w licznych konkursach i zabawach. Podkreślić należy, że poziom był bardzo wyrównany, wszyscy dzielnie walczyli o nagrodę – Dzień bez pytania! Całość prowadziła zwycięska klasa z roku ubiegłego – 2 Te f pod opieką pań: Barbary Sieczki i Wioletty Pawlak. Uczestnicy przebrani w oryginalne stroje prezentowali między innymi swoje umiejętności artystyczne, literackie, sprawność fizyczną, poczucie humoru i wiedzę.

I miejsce zajęła klasa I TEa.

II – klasa I TEe

III – klasa  I TEf

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za wspólną zabawę!

Jak się bawiliśmy – popatrzcie na fotki.

BS, WP

PS. „Uważam, że  zorganizowanie Halloween w naszej szkole było świetnym pomysłem. Podobało mi  się to, że wszyscy zgranie brali udział w zabawach. Moją uwagę zwróciły stroje i makijaże, które były wykonane perfekcyjnie.” -Marzena

„Na parkiecie się tańczyło,

bez pierwszej A się nie obyło.” -Merkan

„Wiedzieliśmy ,że wygramy. Jesteśmy zgraną i wesołą klasą, a przede wszystkim skromną” – jaaa

„Było świetnie, bardzo dobrze się bawiłam”- Żaneta

„Szkolne Halloween bardzo mi się podobało, wszyscy mieli świetne stroje i dobrze się bawiliśmy.”- Iwona

„Konkurencje były interesujące – miotły się łamały, balony strzelały!” – Michał

Categories: Aktualności

Comments are closed.