Zabawa karnawałowa w Domu Dziecka

  • By az
  • 20 lutego, 2019
  • Komentowanie nie jest możliwe

13 lutego 2019 r. wolontariusze z klasy TEa pod opieką p. E. Szymczyk zorganizowali zabawę karnawałową wychowankom w Domu Dziecka w Bochni. Wzięła w niej udział duża liczba dzieciaków, które chętnie zaangażowały się w zabawy taneczne i konkursy. Młodzież Ekonomika, jak zwykle stanęła na wysokości zadania, sumiennie przygotowując każdy szczegół, dekorując salę, przygotowując muzykę oraz gry mające na celu wspólną integrację. Zakupione zostały również słodycze ofiarowane jako zwieńczenie i podsumowanie zabawy.

Spotkanie z pewnością uwrażliwiło wolontariuszy na problemy i potrzeby innych ludzi, wzbogaciło o nowe doświadczenia, a przede wszystkim nauczyło, że WARTO POMAGAĆ…

                     

 

 

 

Categories: Aktualności

Comments are closed.