Z uśmiechem na wakacje !

  • By pc
  • 3 lipca, 2014
  • Komentowanie nie jest możliwe

27 czerwca 2014 r. nadszedł dzień, na który czekaliśmy całe dziesięć miesięcy – zakończenie roku szkolnego 2013/2014. W tym dniu swoją obecnością zaszczycił nas Wicedyrektor Wydziału Bezpieczeństwa, Oświaty i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Bochni Pan Ireneusz Sobas.

Pani Dyrektor Alicja Dąbrowska podsumowała wyniki całorocznej pracy, a następnie wręczyła świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe dla uczniów, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce, wysoką frekwencję, reprezentowali szkołę w konkursach i olimpiadach przedmiotowych, zawodach sportowych oraz brali aktywny udział w Wolontariacie, pracach na rzecz szkoły lub klasy. W wakacyjną atmosferę wprowadził nas występ wokalny uczniów: Aleksandry Imielińskiej (I za) oraz układ taneczny dziewcząt z klasy I TEb: Małgorzaty Drąg i Karoliny Chossaja i zabawny skecz uczniów: Pauliny Frontczak ( II TEe) i  Daniela Warchołka (II TEe) . Uroczystość poprowadzili Katarzyna Wiśniowska (II TEa) i Paweł Osuch ( TEc). W tym dniu serdecznie dziękujemy całemu Gronu Pedagogicznemu z Dyrekcją na czele za ogrom pracy włożony w naszą edukację. Wszystkim Uczniom gratulujemy pięknych osiągnięć i sukcesów!

Wszystkim życzymy słonecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Categories: Aktualności

Comments are closed.