Zakończenie Roku Szkolnego 2014/2015

  • By ml
  • 26 czerwca, 2015
  • Komentowanie nie jest możliwe

26 czerwca 2015 r. nadszedł dzień szczególny, na który czekaliśmy przez cały rok – zakończenie roku szkolnego 2014/2015. W tym dniu swoją obecnością zaszczycił nas Starosta Powiatu Bocheńskiego Pan Ludwik Węgrzyn. Pani Dyrektor Alicja Dąbrowska podsumowała wyniki całorocznej pracy, wręczyła świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe dla uczniów, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce, wysoką frekwencję, reprezentowali szkołę w konkursach i olimpiadach przedmiotowych, zawodach sportowych oraz za zaangażowanie na rzecz Wolontariatu.                            

Pani Dyrektor Alicja Dąbrowska podsumowała wyniki całorocznej pracy, a następnie wręczyła świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe dla uczniów, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce, wysoką frekwencję, reprezentowali szkołę w konkursach i olimpiadach przedmiotowych, zawodach sportowych oraz brali aktywny udział w Wolontariacie, pracach na rzecz szkoły i klasy.

W wakacyjną atmosferę wprowadził nas występ wokalny uczniów klasy I TEb.  Uroczystość poprowadzili Aleksandra Substelna (I TEb) i Michał Łach (I TEb). W tym dniu serdecznie dziękujemy Szanownej Dyrekcji, oraz całemu Gronu Pedagogicznemu za ogrom pracy włożony w edukację. Wszystkim Uczniom gratulujemy pięknych osiągnięć i sukcesów!

Jest to dla nas dzień szczególny, ten dzień pozostanie w naszej pamięci, ponieważ młodzież i Rada Pedagogiczna pożegnała dziś Panią Dyrektor Alicję Dąbrowską. Pani Dyrektor Alicja Dąbrowska pozostawiła wiele miłych wspomnień i szlachetnych odruchów serc wśród Grona Nauczycielskiego, Kadry pracowniczej oraz wielu pokoleń młodzieży, które jako nauczyciel wykształciła i wychowała, dzieliła się wiedzą i swoim doświadczeniem. Jako Rada Pedagogiczna dziękujemy za trud, wielkie serce i dobrą wolę, jakiej doświadczaliśmy, za życzliwość, wsparcie, wyrozumiałość i ogrom pracy włożony w edukację wielu pokoleń młodzieży. Próbowała Pani rozbudzić w swoich uczniach ciekawość świata, pogłębić ich wiedzę, przekazać, że wykształcenie nie oznacza tego, ile się uczymy, czy ile zapamiętaliśmy, ale że istotna jest umiejętność rozróżnienia, co wiemy, a czego nie. Rozstania mają swoje miejsce w naszym życiu. Są chwilą, z którą musimy się zmierzyć i rozstajemy się dziś, aby witać Panią zawsze u nas jak u siebie w domu. Słowa ,,Świat należy do ludzi, którzy mają odwagę marzyć, aby spełniać swoje i innych marzenia i starają się robić to jak najlepiej” niech będą dla Pani drogowskazem.

Życzymy Pani spełnienia marzeń i wielu szczęśliwych chwil na kolejnym etapie Pani drogi życiowej,  a  absolwentom składamy życzenia radości i wielu sukcesów!

 

 

Categories: Aktualności

Comments are closed.