Zakończenie roku szkolnego!!!

  • By admin
  • 9 lipca, 2012
  • Komentowanie nie jest możliwe

29 czerwca nadszedł dzień, na który czekaliśmy całe dziesięć miesięcy – zakończenie roku szkolnego. To ważny moment w naszym uczniowskim życiu, w którym następuje podsumowanie wyników naszej całorocznej pracy i nagrodzenie uczniów, którzy uzyskali najlepsze wyniki w nauce i aktywnie działali na rzecz szkoły. W tym wyjątkowym dniu ciepłe słowa skierował do wszystkich Pan Wicestarosta Powiatu Bocheńskiego Tomasz Całka oraz Pani Dyrektor Alicja Dąbrowska, która wręczyła również świadectwa z wyróżnieniem, nagrody książkowe oraz pisemne pochwały. Chcielibyśmy w tym dniu serdecznie podziękować Szanownej Dyrekcji, Drogim Nauczycielom i Wychowawcom oraz innym Pracownikom szkoły za okazaną nam pomoc, życzliwość, wsparcie, wyrozumiałość i ogrom pracy włożony w naszą edukację. Słowa wdzięczności kierujemy w stronę naszych Kochanych Rodziców, którzy cały czas byli z nami, wspierali nas i motywowali do działania.

       

Categories: Aktualności

Comments are closed.