ZDROWE ŚNIADANIE TO PODSTAWA

  • By admin
  • 7 października, 2011
  • Komentowanie nie jest możliwe

Dnia 5 października 2011r . w ramach akcji „Szkoła Promująca Kodeks Walki z Rakiem”, uczniowie klasy IIITec, IITec i IITeb wraz z nauczycielami Joanną Ludew, Anną Mach, Danutą Tokarczyk przygotowali pyszne i zdrowe śniadanko dla młodzieży naszej szkoły. Przedsięwzięcie miało na celu uświadomienie młodym ludziom, że śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia i nie warto z niego rezygnować. Przy niewielkim nakładzie pracy możemy sprawić, że będzie smaczne, zdrowe i dostarczy energii na początek dnia. Wygospodarowanie czasu na śniadanie nie musi oznaczać utraty cennych chwil snu. Przygotowanie pożywnych płatków śniadaniowych ze zdrowym napojem zajmuje tylko kilka minut. Jeśli naprawdę brak nam czasu na zjedzenie śniadania przed wyjściem z domu, wystarczy zabrać ze sobą zdrową przekąskę np. baton zbożowy, owoc, jogurt lub sok. Mamy nadzieję, że ta nietypowa lekcja przyniesie efekty a zdrowy styl odżywiania przełoży się na sukcesy w nauce.

          

Categories: Aktualności

Comments are closed.