ZDROWO JEM, WIĘCEJ WIEM!

  • By az
  • 27 stycznia, 2020
  • Komentowanie nie jest możliwe

Propagowanie zdrowego odżywiania wśród dzieci na stałe wpisało się już do kalendarza wydarzeń naszej szkoły. Tym razem odwiedzili  nas trzecioklasiści ze Szkoły Podstawowej Nr 4 w Bochni. Z wielkim zaciekawieniem wzięli oni udział w bardzo nietypowej jak dla nich lekcji – w pracowni gastronomicznej zamiast sali lekcyjnej, z talerzami zamiast zeszytów i sztućcami zamiast kredek! Z dużym zaangażowaniem wcielili się w role młodych kucharzy-artystów projektując swoje własne, pierwsze dania. Nie dość, że w pomysłowych aranżacjach to jeszcze w zdrowych i odżywczych kompozycjach! Czego dowodem będzie niewątpliwie galeria zdjęć….
Zdrowe śniadanie zorganizowali uczniowie klasy II Te D oraz II Te C wraz z nauczycielami zajęć gastronomicznych p. Joanną Ludew i p. Haliną Żołną.
          

Categories: Aktualności

Comments are closed.