Zespół Szkół nr 3 w projekcie „Gastronomia i Hotelarstwo – Twoją szansą na rynku pracy”.

 • By admin
 • 15 stycznia, 2010
 • Komentowanie nie jest możliwe

Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Ma na celu  podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Uczniowie naszej szkoły będą mieć możliwość uczestnictwa w zajęciach wyrównawczych i poszerzających w zakresie przedmiotów zawodowych branży gastronomicznej i hotelarskiej, przedmiotów matematyczno-przyrodniczych, informatyki, języków obcych i przedsiębiorczości oraz kursie ECDL. Wykaz realizowanych działań:

 • zajęcia z j. angielskiego
 • zajęcia z j. niemieckiego
 • zajęcia z przedsiębiorczości i ekonomii
 • zajęcia z matematyki
 • zajęcia z hotelarstwa
 • zajęcia z gastronomii
 • kurs kelner-barman
 • kurs sprzedawcy
 • kurs ECDL
Categories: Aktualności

Comments are closed.