Zmiana miejsc w zawodach cheerleaders!

  • By admin
  • 23 listopada, 2007
  • Komentowanie nie jest możliwe

Jak poinformował bocheńskie media – Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni; nastąpiła zmiana miejsc przyznanych szkołą 13 listopada na Powiatowych Zawodach Cheerleaders 2007 w Rzezawie.

.Przypomnijmy, że na tej właśnie imprezie grupa cheerleaderek z naszej szkoły zajęła III miejsce. Większość publiki uważała od początku, że Ekonomik od razu powiniem zająć II miejsce, gdyż dziewczęta z II LO będąc przed nami nie zapoznały się z regulaminem zawodów wykonując tylko jeden układ taneczny (na dwa konieczne). Dzięki wyższej pozycji nasze dziewczęta mają na swoim koncie wiecej punktów, które zbierane są w międzyszkolnej rywalizacji przez cały rok w różnych dyscyplinach.

[ik]

Categories: Aktualności

Comments are closed.