"Pomagamy zwierzętom" - akcja ekologiczna

Młodzież SKE w tym roku szkolnym podjęła się  ponownie bardzo ważnej akcji: opieki nad zwierzętami bezdomnymi,   bardzo często pokrzywdzonymi przez los.  Jak zawsze nasza młodzież nie zawiodła. W okresie styczeń  -  luty 2024 r. liczne grono młodych ludzi włączyło się w akcje pomocy bezdomnym zwierzętom  zainicjonowaną przez SKE dla bezdomnym psiaków dla Schroniska Zwierząt Bezdomnych w Borku- 382 kg karmy. Widać jak uczniowie podzielają chęć niesienia pomocy zwierzętom i wspólnie chcą odmieniać ich los przez wkład  i poszanowanie każdego, nawet najmniejszego organizmu w naszym środowisku. Różnorodność biologiczna jest bardzo ważnym czynnikiem, który należy pielęgnować i dbać, aby nasze życie miało sens i możliwość istnienia. Całość zbiórki została przekazana przez SKE – 08.02.2024 r.

Bardzo dziękuję wszystkim naszym wspaniałym dobroczyńcom biorącym udział w akcji za otwartość serca na potrzeby  zwierząt – koordynator akcji:

Danuta Tokarczyk, Aneta Zagata